Calendari Global Equip

C.E. SANT NICOLAU B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
13:00
C.E. SANT NICOLAU B C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
05/10/2019
19:30
C.N. SABADELL B C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/10/2019
11:00
C.E. SANT NICOLAU B QBASKET SANT CUGAT 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
27/10/2019
19:30
C.E. SANT NICOLAU B AE BADALONÈS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
29/10/2019
21:45
BARBERA TEAM VALUES B C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
03/11/2019
17:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
10/11/2019
19:45
BASQUETPIASABADELL B C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
17/11/2019
19:30
C.E. SANT NICOLAU B A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
24/11/2019
19:45
MARISTES ADEMAR B C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
01/12/2019
19:30
C.E. SANT NICOLAU B A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
15/12/2019
19:15
CLINICA DENTAL CAN PARELLADA C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
22/12/2019
19:30
C.E. SANT NICOLAU B C.B. NOU BADIA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
12/01/2020
17:30
CLUB NATACIO TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
19/01/2020
17:00
C.B. RIPOLLET B C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
26/01/2020
19:30
C.E. SANT NICOLAU B C.N. SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
02/02/2020
19:15
QBASKET SANT CUGAT 2 C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/02/2020
19:30
C.E. SANT NICOLAU B BARBERA TEAM VALUES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
23/02/2020
16:00
AE BADALONÈS B C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
01/03/2020
19:30
C.E. SANT NICOLAU B SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
08/03/2020
19:30
C.E. SANT NICOLAU B BASQUETPIASABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
14/03/2020
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
22/03/2020
19:30
C.E. SANT NICOLAU B MARISTES ADEMAR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
28/03/2020
17:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/04/2020
19:30
C.E. SANT NICOLAU B CLINICA DENTAL CAN PARELLADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
25/04/2020
18:15
C.B. NOU BADIA A C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
10/05/2020
19:30
C.E. SANT NICOLAU B CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD