Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
07/10/2023
|
12:45
|
FD CASSANENC MIXTA | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CE PALAMÓS - U10 | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
04/11/2023
|
12:45
|
SALLE F.D CASSANENC | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
18/11/2023
|
12:45
|
SALLE F.D CASSANENC | FD CASSANENC MIXTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/12/2023
|
11:00
|
SALLE F.D CASSANENC | CE PALAMÓS - U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CEEB TORDERA | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
17/02/2024
|
12:45
|
SALLE F.D CASSANENC | CB SALT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
24/02/2024
|
09:15
|
SALLE F.D CASSANENC | GOLDEN HOTELS & EXPERIENCES UA TOSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
25/02/2024
|
10:00
|
SALLE F.D CASSANENC | CB SANT NARCÍS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
09:30
|
BASQUET PORQUERES | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB SANT NARCÍS 1 | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
16/03/2024
|
12:45
|
SALLE F.D CASSANENC | C.B. SARRIÀ DE TER | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
13/04/2024
|
12:45
|
SALLE F.D CASSANENC | CEEB TORDERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
20/04/2024
|
09:15
|
CB SALT | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
GOLDEN HOTELS & EXPERIENCES UA TOSSA | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA |
|
04/05/2024
|
12:45
|
SALLE F.D CASSANENC | BASQUET PORQUERES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |