Calendari Global Equip

F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
26/09/2021
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/10/2021
18:00
CN CALDES A F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
10/10/2021
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/10/2021
16:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA A F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
24/10/2021
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/11/2021
17:45
SABADELL BQ VALLÈS F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
14/11/2021
20:00
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/11/2021
18:45
SANT GERVASI 1 F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
11/12/2021
16:00
C.E. ONYAR F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
17/12/2021
21:00
GEIEG B F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/12/2021
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/01/2022
18:15
FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
23/01/2022
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
30/01/2022
19:30
SUTTON CBF CERDANYOLA B F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/02/2022
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/02/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/02/2022
19:30
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/03/2022
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
13/03/2022
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
20/03/2022
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/03/2022
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
02/04/2022
17:30
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N