Calendari Global Equip

F.D CASSANENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
17:30
C.B. BESCANO F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
06/10/2019
17:00
F.D CASSANENC C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2019
19:45
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
20/10/2019
17:00
F.D CASSANENC CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/10/2019
17:45
UER PINEDA DE MAR F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
03/11/2019
17:00
F.D CASSANENC CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
10/11/2019
17:00
F.D CASSANENC C.B. FARNERS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/11/2019
17:00
F.D CASSANENC CB GRANOLLERS 2-SANS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
24/11/2019
19:15
MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
01/12/2019
17:00
F.D CASSANENC UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/12/2019
17:30
CB TONA A F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
22/12/2019
17:00
F.D CASSANENC C.B. SANT CELONI A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/01/2020
19:15
CESET F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/01/2020
17:00
F.D CASSANENC C.B. BESCANO C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/01/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
02/02/2020
17:00
F.D CASSANENC RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/02/2020
20:00
CB QUART BICENTURY F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/02/2020
17:00
F.D CASSANENC UER PINEDA DE MAR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/02/2020
20:00
CEB GIRONA F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
07/03/2020
17:30
C.B. FARNERS A F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
14/03/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2-SANS F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/03/2020
17:00
F.D CASSANENC MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/03/2020
17:45
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL A F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
19/04/2020
17:00
F.D CASSANENC CB TONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/04/2020
17:45
C.B. SANT CELONI A F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
10/05/2020
17:00
F.D CASSANENC CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD