Calendari Global Equip

BÀSQUET ARBÚCIES B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
BÀSQUET ARBÚCIES B CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
05/10/2019
20:00
C.B SANT GREGORI BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
20/10/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
02/11/2019
18:00
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
09/11/2019
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES B C.B. LLINARS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
16/11/2019
19:00
CB TONA B BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'HOSTALETS
POLIGON LA BOBILA
23/11/2019
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES B CB TORELLÓ SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
30/11/2019
16:30
C.B. LA GARRIGA BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
07/12/2019
18:30
BÀSQUET ARBÚCIES B CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
14/12/2019
20:30
BÀSQUET ARBÚCIES B HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
22/12/2019
19:15
BÀSQUET ARBÚCIES B CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
12/01/2020
17:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
18/01/2020
16:30
CB ADEPAF BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
25/01/2020
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES B C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
08/02/2020
17:00
BÀSQUET ARBÚCIES B BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
22/02/2020
19:00
CB LA VALL D'EN BAS BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
29/02/2020
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES B C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
07/03/2020
19:15
C.B. LLINARS A BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
14/03/2020
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES B CB TONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
21/03/2020
19:15
CB TORELLÓ SM BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
28/03/2020
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES B C.B. LA GARRIGA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
18/04/2020
18:00
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
25/04/2020
17:45
CB SALT C BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/05/2020
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42