Calendari Global Equip

CESET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
19:30
C.B. CANET CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
05/10/2019
17:30
CESET YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/10/2019
16:00
CB QUART ASSISTRANS CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/10/2019
17:30
CESET J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/10/2019
12:00
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
02/11/2019
17:30
CESET CB NOU CAULÈS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
10/11/2019
16:30
CB SANT NARCÍS CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
16/11/2019
17:30
CESET ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
24/11/2019
20:15
C.E. ONYAR CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
30/11/2019
17:30
CESET BC TORROELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
14/12/2019
17:45
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
11/01/2020
17:30
CESET SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
17/01/2020
22:00
BC FONTAJAU IN2IN CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/01/2020
17:30
CESET C.B. CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/01/2020
19:00
YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
01/02/2020
17:30
CESET CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
08/02/2020
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
22/02/2020
17:30
CESET CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
01/03/2020
18:00
CB NOU CAULÈS CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
07/03/2020
17:30
CESET CB SANT NARCÍS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
14/03/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
21/03/2020
17:30
CESET C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
28/03/2020
17:30
BC TORROELLA CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
18/04/2020
17:30
CESET BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/04/2020
17:30
CESET BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/05/2020
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD