Calendari Global Equip

CB BANYOLES

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
30/09/2023
10:30
CB BANYOLES CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
07/10/2023
09:00
UCAP U9 TXOT'S CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
21/10/2023
10:30
CB BANYOLES BASQUET PORQUERES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
28/10/2023
12:30
CB OLOT CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/11/2023
10:30
CB BANYOLES UCAP U9 TXOT'S C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
11/11/2023
12:30
BASQUET PORQUERES CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
25/11/2023
09:30
C.B. SARRIÀ DE TER GROC CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
02/12/2023
09:00
CB BANYOLES BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U10 VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
16/12/2023
10:30
UCAP U10 TXOT'S CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
13/01/2024
10:30
CB BANYOLES CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
20/01/2024
12:15
C.B. FARNERS CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
27/01/2024
10:30
CB BANYOLES VEDRUNA GIRONA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
03/02/2024
12:00
CB BANYOLES CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
24/02/2024
10:30
CB BANYOLES C.B.GUIXOLS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
02/03/2024
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
09/03/2024
10:30
CB BANYOLES CB GRIFEU LLANÇÀ C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
16/03/2024
10:30
CB BANYOLES C.B. SARRIÀ DE TER GROC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
06/04/2024
09:00
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U10 VERMELL CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
13/04/2024
10:30
CB BANYOLES UCAP U10 TXOT'S C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
20/04/2024
09:15
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
27/04/2024
10:30
CB BANYOLES C.B. FARNERS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
04/05/2024
10:45
VEDRUNA GIRONA U10 CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
11/05/2024
09:00
CB OLOT CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/05/2024
09:00
C.B.GUIXOLS CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
01/06/2024
10:30
CB BANYOLES BC FONTAJAU IN2IN GROC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
08/06/2024
11:30
CB GRIFEU LLANÇÀ CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES