Calendari Global Equip

BANYOLES BENCRIADA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
06/10/2019
17:45
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
13/10/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/10/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/10/2019
19:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
03/11/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA JOVENTUT LES CORTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/11/2019
17:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
17/11/2019
12:30
BANYOLES BENCRIADA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
23/11/2019
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
01/12/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
14/12/2019
16:30
BÀSQUET SAFA CLAROR A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
22/12/2019
19:45
BANYOLES BENCRIADA CEEB TORDERA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/01/2020
18:00
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
18/01/2020
19:30
EBAE SESE A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/01/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
02/02/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
09/02/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/03/2020
17:45
JOVENTUT LES CORTS BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
08/03/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
15/03/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/03/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
28/03/2020
18:00
A.E.S.E. A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/04/2020
16:15
BANYOLES BENCRIADA JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/04/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/04/2020
12:15
CEEB TORDERA BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
10/05/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA