Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
13:30
|
BÀSQUET LLOR | CB MONTPEDRÓS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.E. XAMBA TARONJA | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET LLOR | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
25/11/2023
|
11:30
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
20/01/2024
|
12:15
|
BÀSQUET LLOR | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
28/01/2024
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | CN CALDES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | VIROLAI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
BÀSQUET LLOR | UE BARBERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CN CALDES | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
VIROLAI | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
UE BARBERA | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |