Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/10/2023
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | AESE A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
SFERIC BLANC | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET LLOR | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
18/11/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
AESE A | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
16/12/2023
|
13:30
|
BÀSQUET LLOR | SFERIC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR | BBA CASTELLDEFELS 2010M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
C.B. SANT ANDREU | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR | BÀSQUET SITGES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
17/03/2024
|
09:15
|
BÀSQUET LLOR | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2010M | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET LLOR | C.B. SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
16/04/2024
|
19:00
|
BÀSQUET SITGES | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/04/2024
|
12:00
|
HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
28/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET LLOR | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |