Calendari Global Equip

BÀSQUET LLOR

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
18:00
BÀSQUET LLOR C.B. CASTELLBISBAL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
06/10/2019
12:45
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
12/10/2019
18:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
19/10/2019
18:00
BÀSQUET LLOR CB ABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
27/10/2019
12:15
BÀSQUET PRATENC - LISANT BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
01/11/2019
18:00
CB MONTPEDRÓS A BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
02/11/2019
18:30
BÀSQUET LLOR CLOTET SUZUKI SANT BOI B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
10/11/2019
19:30
C.E.B. PALLEJÀ B - VITALDENT BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
16/11/2019
20:30
BÀSQUET LLOR BC SANT JOAN DESPÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
30/11/2019
20:30
BÀSQUET LLOR A.E. BELLSPORT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
15/12/2019
19:45
B.F. CORNELLA - GP CORNELLA BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
21/12/2019
18:45
BÀSQUET LLOR C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
12/01/2020
17:30
BASQUET MOLINS B BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
19/01/2020
17:00
C.B. CASTELLBISBAL B BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
25/01/2020
20:30
BÀSQUET LLOR C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
01/02/2020
20:30
BÀSQUET LLOR BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
08/02/2020
18:15
CB ABRERA BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
22/02/2020
18:45
BÀSQUET LLOR BÀSQUET PRATENC - LISANT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
01/03/2020
18:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI B BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
07/03/2020
20:30
BÀSQUET LLOR C.E.B. PALLEJÀ B - VITALDENT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
14/03/2020
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
21/03/2020
19:30
BÀSQUET LLOR CB MONTPEDRÓS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
29/03/2020
12:00
A.E. BELLSPORT A BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
18/04/2020
20:30
BÀSQUET LLOR B.F. CORNELLA - GP CORNELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
25/04/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/05/2020
20:30
BÀSQUET LLOR BASQUET MOLINS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50