Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
CB ADEPAF TXOT'S | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CB BESCANO | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | AE FORNELLS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
GUIXOLS COPAYBA | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | CB SALT VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB GRIFEU LLANÇA | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
03/12/2023
|
10:15
|
CB OLOT GREDA | CE PALAMÓS - U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BASQUET GIRONA U13 BLANC | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB OLOT GREDA | CB ADEPAF TXOT'S | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CE PALAMÓS - U13 | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | CB BESCANO | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
AE FORNELLS | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | GUIXOLS COPAYBA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB SALT VERD | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | BASQUET GIRONA U13 BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CB ADEPAF TXOT'S | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
12/05/2024
|
10:00
|
CB OLOT GREDA | CB ADEPAF TXOT'S | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
25/05/2024
|
12:00
|
CB BESCANO | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
01/06/2024
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | CB BESCANO | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |