Calendari Global Equip

CB ADEPAF

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
BÀSQUET ARBÚCIES B CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
12/10/2019
19:00
CB LA VALL D'EN BAS CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
19/10/2019
18:00
CB ADEPAF C.B. LLINARS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
02/11/2019
18:00
CB ADEPAF HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
10/11/2019
17:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
16/11/2019
18:00
CB ADEPAF C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
24/11/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/12/2019
12:00
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
05/12/2019
20:30
CB TORELLÓ SM CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
14/12/2019
19:30
CB TONA B CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
21/12/2019
18:00
CB ADEPAF C.B. LA GARRIGA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
11/01/2020
17:45
CB SALT C CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
18:00
CB ADEPAF BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
01/02/2020
18:00
CB ADEPAF CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
08/02/2020
19:15
C.B. LLINARS A CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
15/02/2020
18:00
CB ADEPAF CB TORELLÓ SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
29/02/2020
18:00
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
07/03/2020
18:00
CB ADEPAF GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
14/03/2020
19:00
C.B SANT GREGORI CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
21/03/2020
18:00
CB ADEPAF BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
28/03/2020
18:00
CB ADEPAF C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
18/04/2020
18:00
CB ADEPAF CB TONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
25/04/2020
18:00
C.B. LA GARRIGA CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
09/05/2020
18:00
CB ADEPAF CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD