Calendari Global Equip

C.B. SANTA EUGÈNIA

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
06/10/2019
17:00
F.D CASSANENC C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
13/10/2019
12:30
C.B. BESCANO C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
26/10/2019
20:00
CB QUART BICENTURY C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
03/11/2019
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA UER PINEDA DE MAR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
09/11/2019
20:00
CEB GIRONA C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/11/2019
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA C.B. FARNERS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
23/11/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2-SANS C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/12/2019
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
14/12/2019
17:45
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL A C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
22/12/2019
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA CB TONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
04/01/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
12/01/2020
17:45
C.B. SANT CELONI A C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
18/01/2020
19:15
CESET C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
26/01/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
02/02/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA C.B. BESCANO C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
08/02/2020
19:45
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
23/02/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
01/03/2020
17:45
UER PINEDA DE MAR C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
08/03/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
14/03/2020
19:00
C.B. FARNERS A C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
22/03/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA CB GRANOLLERS 2-SANS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
28/03/2020
19:30
MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/04/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
25/04/2020
17:30
CB TONA A C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
10/05/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA C.B. SANT CELONI A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD