Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | VIROLAI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
06/10/2023
|
19:15
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
VIROLAI | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
20/01/2024
|
11:45
|
VIROLAI | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | UE BARBERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | CN CALDES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | VIROLAI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CN CALDES | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
12/05/2024
|
09:00
|
UE BARBERA | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |