Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
08/10/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
22/10/2023
|
11:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | BASQUET-CEISSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
16:45
|
AE LES CORTS-UBAE B | SANT IGNASI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BASQUET-CEISSA | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
02/12/2023
|
17:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
SANT IGNASI | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CB ROQUETES | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
03/02/2024
|
13:00
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA CF | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
18/02/2024
|
11:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | CNB VILANOVA AKO CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
25/02/2024
|
19:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
06/04/2024
|
18:00
|
AE LES CORTS-UBAE B | CB ROQUETES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
13/04/2024
|
16:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO CF | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B.CASTELLDEFELS 2009F | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
11/05/2024
|
15:15
|
AE LES CORTS-UBAE B | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | C.B.CASTELLDEFELS 2009F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
26/05/2024
|
18:00
|
AE LES CORTS-UBAE B | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |