Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
07/10/2023
|
13:00
|
ODENA CLUB BASQUET | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | BÀSQUET PRATENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
ELS MONJOS BC | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
18/11/2023
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | ODENA CLUB BASQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET MEDIONA IM | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
16/12/2023
|
14:15
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | ELS MONJOS BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB CASTELLDEFELS 2010M | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
AESE B | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
ELS MONJOS BC | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | CB CASTELLDEFELS 2010M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | AESE B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | ELS MONJOS BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |