Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
16:00
|
C.E GELIDA | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
CB ABRERA VERMELL | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
12/11/2023
|
16:15
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | CB ABRERA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | AESE 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
JAC SANTS BARCELONA U16 2 | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
16:30
|
GEFF CBSAPS-SDE | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | BBA CASTELLDEFELS 2008M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
AESE 1 | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | JAC SANTS BARCELONA U16 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST 09 | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2008M | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |