Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:45
|
C.E. ONYAR | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
C.B. FONTCOBERTA | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB BESCANO | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C.E. ONYAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | CB BESCANO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB ADEPAF TXOT'S U10 | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
MASMITJÀ GROC | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA C/ JOAN MARAGALL, N. 56 |
|
18/02/2024
|
09:45
|
C.B.GUIXOLS 1 | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | CB ADEPAF TXOT'S U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | MASMITJÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET VILAFANT | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |