Calendari Global Equip

VEDRUNA GRÀCIA A

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2022
17:45
NAYOX CBF LLEIDA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
01/10/2022
19:30
VEDRUNA GRÀCIA A SALAS CBF CERDANYOLA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/10/2022
17:30
SANT QUIRZE B.C. VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
15/10/2022
16:00
VEDRUNA GRÀCIA A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/10/2022
17:45
MGC MUTUA - C.E SANT NICOLAU A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
05/11/2022
18:15
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. RIPOLLET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/11/2022
17:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/11/2022
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
03/12/2022
18:15
VEDRUNA GRÀCIA A SABADELL BQ VALLÈS SFA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
17/12/2022
18:15
VEDRUNA GRÀCIA A JET TERRASSA ODONTOMED C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
14/01/2023
17:30
JAC SANTS BARCELONA A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/01/2023
18:15
VEDRUNA GRÀCIA A U.E. HORTA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
28/01/2023
18:15
VEDRUNA GRÀCIA A NAYOX CBF LLEIDA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
04/02/2023
19:45
SALAS CBF CERDANYOLA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/02/2023
18:15
VEDRUNA GRÀCIA A SANT QUIRZE B.C. C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/02/2023
18:30
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
04/03/2023
18:15
VEDRUNA GRÀCIA A MGC MUTUA - C.E SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/03/2023
19:00
C.B. RIPOLLET A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
18/03/2023
18:15
VEDRUNA GRÀCIA A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/03/2023
18:45
CLUB NATACIO TERRASSA A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
23/04/2023
19:30
SABADELL BQ VALLÈS SFA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
07/05/2023
17:45
JET TERRASSA ODONTOMED VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
13/05/2023
18:15
VEDRUNA GRÀCIA A JAC SANTS BARCELONA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/05/2023
19:30
U.E. HORTA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27