Calendari Global Equip

VEDRUNA GRÀCIA B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2022
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
02/10/2022
16:00
BC TECLA SALA B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
08/10/2022
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
15/10/2022
17:30
BASQUET-CEISSA VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
22/10/2022
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
05/11/2022
19:15
AE CASP VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
12/11/2022
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B ASME C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/11/2022
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
03/12/2022
16:00
ESCOLAPIS SARRIA B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
18/12/2022
16:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
14/01/2023
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/01/2023
19:30
CB. GUINARDÓ - ESCOLA RAMÓN I CAJAL VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
29/01/2023
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
04/02/2023
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B BC TECLA SALA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/02/2023
17:45
JOVENTUT LES CORTS VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
25/02/2023
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B BASQUET-CEISSA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
04/03/2023
19:30
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
11/03/2023
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B AE CASP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/03/2023
17:30
ASME VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
25/03/2023
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/04/2023
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B ESCOLAPIS SARRIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/05/2023
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/05/2023
19:30
BASKET CORAS VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
20/05/2023
16:30
VEDRUNA GRÀCIA B CB. GUINARDÓ - ESCOLA RAMÓN I CAJAL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1