Calendari Global Equip

VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
03/10/2021
19:15
BASETIS CB SANT JUST VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
09/10/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/10/2021
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI CB PRAT-MONTIBELLO A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/10/2021
19:45
C.B GRUP BARNA B VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/11/2021
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
14/11/2021
12:30
SEDIS EFAUSA VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
20/11/2021
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/11/2021
17:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
11/12/2021
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/12/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
16/01/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/01/2022
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI BASETIS CB SANT JUST C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/01/2022
19:45
LIMA-HORTA BARCELONA VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/02/2022
12:45
CB PRAT-MONTIBELLO A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
12/02/2022
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/02/2022
17:45
CB IPSI A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
05/03/2022
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI SEDIS EFAUSA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/03/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/03/2022
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/03/2022
18:00
A.E.S.E. A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/04/2022
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1