Calendari Global Equip

VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI CB MORELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/10/2020
12:30
BÀSQUERT ATENEU MONTSERRAT A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
31/10/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.B. PRAT - MONTIBELLO A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/11/2020
17:00
MANYANET REUS A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
14/11/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA SFA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/11/2020
18:00
BF CASTELLDEFELS 2025 VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
28/11/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/12/2020
20:00
BARÇA CBS B VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/12/2020
18:00
VOLVO DISELAUTO TARRACO CBT VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/01/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/01/2021
18:00
A.E.S.E. A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
30/01/2021
19:30
CB MORELL A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
06/02/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI BÀSQUERT ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/02/2021
12:45
C.B. PRAT - MONTIBELLO A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
27/02/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI MANYANET REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/03/2021
19:45
EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA SFA VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
13/03/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/03/2021
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
10/04/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
17/04/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI VOLVO DISELAUTO TARRACO CBT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/04/2021
17:30
REUS DEPORTIU VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
08/05/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1