Calendari Global Equip

VEDRUNA GRÀCIA B

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2018
19:15
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. RAMON LLULL VERMELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/10/2018
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
21/10/2018
19:45
SESE B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2018
19:15
VEDRUNA GRÀCIA B U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
04/11/2018
18:00
CB SANT ANDREU VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
10/11/2018
19:15
VEDRUNA GRÀCIA B S.E. SANT MEDIR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/11/2018
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/12/2018
19:30
C.B. SANT CLIMENT VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT
AV. PRAT DE LA RIBA, S/N
15/12/2018
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/12/2018
20:45
BASQUET FEMENI CORNELLA - COLCHONERIA MONTSERRAT VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
12/01/2019
19:30
AEC COLLBLANC TORRASSA VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/01/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA B CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
03/02/2019
11:00
C.B. RAMON LLULL VERMELL VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
09/02/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA B BC SANT JOAN DESPÍ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/02/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA B BASQUET FEMENI CORNELLA - COLCHONERIA MONTSERRAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/02/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA B SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
02/03/2019
17:30
U.E. CLARET B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/03/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA B CB SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
17/03/2019
18:00
S.E. SANT MEDIR VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
30/03/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/04/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. SANT CLIMENT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/04/2019
19:00
C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
04/05/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA B AEC COLLBLANC TORRASSA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
11/05/2019
19:30
CB IPSI B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD