Calendari Global Equip

VEDRUNA GRÀCIA

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
30/09/2018
19:00
VEDRUNA GRÀCIA C.B. VILADECAVALLS - VERD C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/10/2018
16:00
C.E.B. PALLEJÀ VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
21/10/2018
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A.E.S.E. C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/10/2018
21:15
JOVENTUT LES CORTS VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/10/2018
16:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
04/11/2018
17:45
VEDRUNA GRÀCIA BBA CASTELLDEFELS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/11/2018
09:30
QBASKET SANT CUGAT 2 VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/11/2018
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VIROLAI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/11/2018
17:00
BOSCO HORTA VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
02/12/2018
16:00
VEDRUNA GRÀCIA CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/12/2018
12:15
SABADELL SUD - C.N SABADELL C VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
13/01/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA BASQUET LLOR C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
03/02/2019
17:30
C.B. VILADECAVALLS - VERD VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
10/02/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA C.E.B. PALLEJÀ C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
17/02/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA JOVENTUT LES CORTS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/02/2019
19:30
A.E.S.E. VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/03/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/03/2019
12:15
BBA CASTELLDEFELS S21 VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
17/03/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA QBASKET SANT CUGAT 2 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/03/2019
21:15
VIROLAI VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
31/03/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA BOSCO HORTA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/04/2019
19:00
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
28/04/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA SABADELL SUD - C.N SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
04/05/2019
19:30
BASQUET LLOR VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD