Calendari Global Equip

C.N. SABADELL

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:15
NOU BÀSQUET OLESA A C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/10/2019
17:45
C.N. SABADELL SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/10/2019
18:00
KYRYA - C.E. SANT NICOLAU A C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
19/10/2019
17:45
C.N. SABADELL LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
27/10/2019
17:45
C.E.B. PALLEJÀ - TAXILINE C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
02/11/2019
17:45
C.N. SABADELL C.B. ÀGUILES-PLASFOC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
10/11/2019
18:30
C.B. VILATORRADA C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
16/11/2019
17:45
C.N. SABADELL BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
24/11/2019
19:15
CLUB NATACIO TERRASSA A C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
30/11/2019
17:45
C.N. SABADELL CLOTET SUZUKI SANT BOI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
15/12/2019
19:15
BASQUET MOLINS C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
21/12/2019
19:30
VAILLANT - ASFE SANT FRUITOS C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
11/01/2020
17:45
C.N. SABADELL FERROLI BÀSQUET RIBES C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
18/01/2020
17:45
C.N. SABADELL NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
26/01/2020
17:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
01/02/2020
19:30
C.N. SABADELL KYRYA - C.E. SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
08/02/2020
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/02/2020
19:30
C.N. SABADELL C.E.B. PALLEJÀ - TAXILINE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
29/02/2020
18:00
C.B. ÀGUILES-PLASFOC C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
07/03/2020
19:30
C.N. SABADELL C.B. VILATORRADA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
14/03/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
21/03/2020
19:30
C.N. SABADELL CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
29/03/2020
18:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI A C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
18/04/2020
19:30
C.N. SABADELL BASQUET MOLINS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
25/04/2020
19:30
C.N. SABADELL VAILLANT - ASFE SANT FRUITOS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/05/2020
18:00
FERROLI BÀSQUET RIBES C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD