Calendari Global Equip

CEB GIRONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
20:00
CEB GIRONA MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
05/10/2019
17:45
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL A CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
12/10/2019
20:00
CEB GIRONA CB TONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
20/10/2019
17:45
C.B. SANT CELONI A CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
26/10/2019
18:30
CEB GIRONA CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
03/11/2019
17:00
F.D CASSANENC CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/11/2019
20:00
CEB GIRONA C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/11/2019
19:45
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
23/11/2019
18:30
CEB GIRONA CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
01/12/2019
17:45
UER PINEDA DE MAR CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
14/12/2019
17:30
C.B. BESCANO CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
21/12/2019
20:00
CEB GIRONA C.B. FARNERS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
11/01/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2-SANS CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/01/2020
19:30
MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/01/2020
20:00
CEB GIRONA UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
01/02/2020
17:30
CB TONA A CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
08/02/2020
20:00
CEB GIRONA C.B. SANT CELONI A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
22/02/2020
19:15
CESET CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
29/02/2020
20:00
CEB GIRONA F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
08/03/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
14/03/2020
20:00
CEB GIRONA RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/03/2020
20:00
CB QUART BICENTURY CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
28/03/2020
20:00
CEB GIRONA UER PINEDA DE MAR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
18/04/2020
20:00
CEB GIRONA C.B. BESCANO C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
25/04/2020
19:00
C.B. FARNERS A CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
09/05/2020
20:00
CEB GIRONA CB GRANOLLERS 2-SANS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD