Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
13:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/10/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR PMINI FEM | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
18/11/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/11/2023
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB L'AMETLLA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
16/12/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C.B.CASTELLAR PMINI FEM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | SALESIANS BADALONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB SENTMENAT | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
24/02/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
16/03/2024
|
09:15
|
SALESIANS BADALONA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CN CALDES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
20/04/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB SENTMENAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
AB PREMIÀ | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |