Calendari Global Equip

RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
19:30
JOVENTUT LES CORTS RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/10/2019
18:00
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
13/10/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/10/2019
18:00
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
26/10/2019
18:00
A.E.S.E. A RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/11/2019
18:00
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
10/11/2019
12:15
CEEB TORDERA RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
17/11/2019
19:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/11/2019
18:00
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
30/11/2019
19:30
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
15/12/2019
19:30
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
21/12/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/01/2020
18:00
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
25/01/2020
16:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
02/02/2020
19:45
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
08/02/2020
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
23/02/2020
19:45
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
29/02/2020
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
08/03/2020
19:45
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT CEEB TORDERA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
12/03/2020
22:00
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT JOVENTUT LES CORTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
15/03/2020
19:45
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
22/03/2020
12:15
EBAE SESE A RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/03/2020
19:30
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
19/04/2020
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
26/04/2020
19:45
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
10/05/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA