Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
12:30
|
ORLANDAI | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
30/09/2023
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
ORLANDAI | NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
29/10/2023
|
10:30
|
EPSA | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | AIGUAJOC COMTE BORRELL, 21 - 33 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
ORLANDAI | EL CAFE - CB PALAFOLLS U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
11/11/2023
|
19:00
|
LLAVANERES MARESME | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
ORLANDAI | BASQUET-CEISSA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
25/11/2023
|
11:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
ORLANDAI | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
16/12/2023
|
13:00
|
VIROLAI | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
14/01/2024
|
17:30
|
ORLANDAI | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
21/01/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
28/01/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
ORLANDAI | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
18/02/2024
|
12:30
|
ORLANDAI | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
24/02/2024
|
17:30
|
NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
ORLANDAI | EPSA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
10/03/2024
|
12:15
|
EL CAFE - CB PALAFOLLS U21 | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
17/03/2024
|
16:00
|
ORLANDAI | LLAVANERES MARESME | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BASQUET-CEISSA B | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
14/04/2024
|
12:30
|
ORLANDAI | GEFF CBSAPS-SDE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
20/04/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
ORLANDAI | VIROLAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
04/05/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
19/05/2024
|
18:00
|
ORLANDAI | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |