Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
19:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
07/10/2023
|
19:00
|
S.E. SANT MEDIR | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
05/11/2023
|
19:00
|
ORLANDAI | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
12/11/2023
|
19:45
|
TRIOMF - UB MIR | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
19/11/2023
|
19:00
|
ORLANDAI | C.B GASSÓ | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
25/11/2023
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS B | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
17/12/2023
|
19:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
14/01/2024
|
19:00
|
ORLANDAI | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
20/01/2024
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U25M | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
28/01/2024
|
19:00
|
ORLANDAI | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
18/02/2024
|
19:00
|
ORLANDAI | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
03/03/2024
|
19:00
|
ORLANDAI | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
09/03/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
17/03/2024
|
19:00
|
ORLANDAI | TRIOMF - UB MIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
07/04/2024
|
09:15
|
C.B GASSÓ | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
14/04/2024
|
19:00
|
ORLANDAI | CLUB BÀSQUET ALISOS B | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
04/05/2024
|
17:45
|
CB LA LLAGOSTA S25 | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RIERA SECA AV. RIERA SECA, S/N |
|
05/05/2024
|
20:00
|
ORLANDAI | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
12/05/2024
|
11:15
|
ORLANDAI | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U25M | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |