Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
19:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | AESE | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
01/10/2023
|
19:45
|
BC TECLA SALA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
08/10/2023
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.B. SANT ANDREU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/10/2023
|
17:30
|
CB IPSI | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
04/11/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
12/11/2023
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | BOSCO HORTA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
18/11/2023
|
16:15
|
CORAS - SD ESPANYOL | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO S21F | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/12/2023
|
10:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
17/12/2023
|
19:45
|
CE VILA OLÍMPICA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
14/01/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/01/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
AESE | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
04/02/2024
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
17/02/2024
|
18:15
|
C.B. SANT ANDREU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB IPSI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BOSCO HORTA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CNB VILANOVA AKO S21F | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/04/2024
|
13:30
|
BASQUET NOU BARRIS | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
28/04/2024
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
05/05/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO CAN SALAS Urbanització Can Salas 6 |