Calendari Global Equip

DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
11:00
AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
03/10/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE AE BADALONES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
09/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
17/10/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
23/10/2021
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
06/11/2021
16:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/11/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
21/11/2021
19:45
CB GAVÀ 1 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
28/11/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
11/12/2021
16:00
CB VILA-SECA GROC DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
09/01/2022
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
16/01/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
23/01/2022
16:00
AE BADALONES A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
30/01/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
05/02/2022
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
12/02/2022
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/02/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
06/03/2022
12:30
REUS DEPORTIU DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/03/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
20/03/2022
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/03/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
02/04/2022
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66