Calendari Global Equip

DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/10/2021
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE COALCI - CB SANT JOSEP C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
10/10/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER C DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
17/10/2021
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
24/10/2021
10:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE EL CÍRCOL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
07/11/2021
16:45
BASQUET CANYELLES DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
14/11/2021
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE JAC SANTS BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
28/11/2021
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE BASQUET NEUS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
12/12/2021
12:30
C.B. RAMON LLULL A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
14/12/2021
21:15
CBSAPS A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
19/12/2021
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
16/01/2022
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CBSAPS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
06/02/2022
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/02/2022
12:30
EL CÍRCOL A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/02/2022
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE BASQUET CANYELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
05/03/2022
19:00
JAC SANTS BARCELONA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
11/03/2022
20:20
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
20/03/2022
19:15
BASQUET NEUS DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
27/03/2022
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.B. RAMON LLULL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
03/04/2022
17:45
U. B. LLEFIÀ A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
08/04/2022
21:15
COALCI - CB SANT JOSEP DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
01/05/2022
12:15
BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
07/05/2022
18:00
CB GAVÀ DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
22/05/2022
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
29/05/2022
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CB GAVÀ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)