Calendari Global Equip

VILÀBASQUET VILADECANS A

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
19:45
AESE B VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/10/2023
12:45
VILÀBASQUET VILADECANS A CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
07/10/2023
20:00
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
22/10/2023
16:00
VILÀBASQUET VILADECANS A C.E.B. SANT JORDI ROSA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
29/10/2023
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/11/2023
16:00
VILÀBASQUET VILADECANS A BQ MANYANET MOLINS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
11/11/2023
18:00
VILÀBASQUET VILADECANS A C.B. CORBERA NEGRE C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
19/11/2023
19:30
B.F. CORNELLÀ A VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
25/11/2023
18:00
VILÀBASQUET VILADECANS A C.B. VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
02/12/2023
19:30
CE GELIDA VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
16/12/2023
18:15
VILÀBASQUET VILADECANS A CB ABRERA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
14/01/2024
16:00
CB CASTELLBISBAL B VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
21/01/2024
16:00
VILÀBASQUET VILADECANS A ASME A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
28/01/2024
18:30
VILÀBASQUET VILADECANS A AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
03/02/2024
18:00
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
17/02/2024
18:00
VILÀBASQUET VILADECANS A BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
25/02/2024
19:45
C.E.B. SANT JORDI ROSA VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
02/03/2024
18:00
VILÀBASQUET VILADECANS A INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
10/03/2024
19:30
BQ MANYANET MOLINS VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
16/03/2024
19:30
C.B. CORBERA NEGRE VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
06/04/2024
18:00
VILÀBASQUET VILADECANS A B.F. CORNELLÀ A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
13/04/2024
17:45
C.B. VILADECANS A VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
20/04/2024
18:00
VILÀBASQUET VILADECANS A CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
27/04/2024
17:45
CB ABRERA VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
04/05/2024
18:00
VILÀBASQUET VILADECANS A CB CASTELLBISBAL B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
12/05/2024
19:00
ASME A VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14