Calendari Global Equip

CREU ROJA VILADECANS BM

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
05/10/2019
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM CB LES FRANQUESES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/10/2019
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
19/10/2019
19:00
MATARO PARC BOET 1 CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
26/10/2019
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM CB VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
03/11/2019
19:30
EL CÍRCOL B CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
17/11/2019
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/11/2019
19:00
CREU ROJA VILADECANS BM C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/11/2019
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
14/12/2019
19:15
CREU ROJA VILADECANS BM VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/12/2019
19:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
11/01/2020
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM C.N. CALDES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/01/2020
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/01/2020
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
26/01/2020
18:00
CB LES FRANQUESES A CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
01/02/2020
19:30
CB PARETS CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
08/02/2020
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM MATARO PARC BOET 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
22/02/2020
19:30
CB VILADECANS A CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
29/02/2020
19:30
CREU ROJA VILADECANS BM EL CÍRCOL B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
07/03/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
14/03/2020
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/03/2020
19:45
C.B. SANTA COLOMA B CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
28/03/2020
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/04/2020
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
25/04/2020
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
09/05/2020
17:45
C.N. CALDES A CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)