Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
01/10/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
AEC COLLBLANC B | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
BASQUET CANYELLES | AE BADALONÈS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/11/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
11/11/2023
|
19:45
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
BASQUET CANYELLES | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
26/11/2023
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER C | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/12/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
17/12/2023
|
13:30
|
BASQUET CANYELLES | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
20/01/2024
|
16:30
|
BASQUET CANYELLES | JAC SANTS BARCELONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
28/01/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
03/02/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
18/02/2024
|
19:00
|
BASQUET CANYELLES | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
AE BADALONÈS | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MONTIGALA ROSSINI, S/N |
|
03/03/2024
|
18:15
|
BASQUET CANYELLES | QBASKET SANT CUGAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
18:15
|
BASQUET CANYELLES | UNIO ESPORTIVA BARBERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
14/04/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | CÀMPING BIANYA ROSER C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
21/04/2024
|
16:45
|
CB MANYANET LES CORTS | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
28/04/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
05/05/2024
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES | EL CÍRCOL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA B | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |