Calendari Global Equip

JAC SANTS B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
19:00
JAC SANTS B CB GRANOLLERS 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
25/10/2020
12:30
CN CALDES A JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
31/10/2020
19:00
JAC SANTS B EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
07/11/2020
19:15
SD ESPANYOL JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
14/11/2020
19:00
JAC SANTS B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/11/2020
19:30
A.E.S.E. B JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/11/2020
19:00
JAC SANTS B BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
13/12/2020
11:00
OXYGEN GROUP - C.B. RAMON LLULL A JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/12/2020
19:15
SANT IGNASI JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/01/2021
19:00
JAC SANTS B CB GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
23/01/2021
19:15
A.E. MINGUELLA - DRIVIM A JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
30/01/2021
16:00
CB GRANOLLERS 2 JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/02/2021
19:00
JAC SANTS B CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/02/2021
19:30
EL CÍRCOL B JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
27/02/2021
19:00
JAC SANTS B SD ESPANYOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
06/03/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
13/03/2021
19:00
JAC SANTS B A.E.S.E. B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
20/03/2021
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
10/04/2021
19:00
JAC SANTS B OXYGEN GROUP - C.B. RAMON LLULL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
17/04/2021
19:00
JAC SANTS B SANT IGNASI C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
25/04/2021
18:00
CB GRUP BARNA A JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
08/05/2021
19:00
JAC SANTS B A.E. MINGUELLA - DRIVIM A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42