Calendari Global Equip

CE VILA OLÍMPICA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
CB IPSI C - TAD CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/10/2019
20:45
C.B. MATADEPERA TARONJA CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
13/10/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/10/2019
18:00
C.B. GUINARDÓ CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
27/10/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA C.B. REGINA CARMELI C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
02/11/2019
19:00
MANYANET SANT ANDREU CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
10/11/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA LA SALLE BONANOVA C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
17/11/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA CB IPSI C - TAD C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
24/11/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/12/2019
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
15/12/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA C.B. GUINARDÓ C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
22/12/2019
10:30
C.B. REGINA CARMELI CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
11/01/2020
19:15
CE VILA OLÍMPICA MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/01/2020
17:45
LA SALLE BONANOVA CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
02/02/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
08/02/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
22/02/2020
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
29/02/2020
16:00
CE VILA OLÍMPICA U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
08/03/2020
11:00
B.C. TECLA SALA CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU GORNAL - COMPLEX MUNICIPAL EUROPA-GORNAL
CAN TRIES, 20-28
15/03/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
22/03/2020
16:00
CB VILADECAVALLS CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
29/03/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA UER PINEDA DE MAR C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
05/04/2020
12:00
ARENYS BÀSQUET CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/04/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
25/04/2020
19:00
U.E. CLARET B CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
03/05/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA B.C. TECLA SALA C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
09/05/2020
19:00
MANYANET SANT ANDREU CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
17/05/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)