Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
07/10/2023
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR PMINI FEM | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | C.B.CASTELLAR PMINI FEM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
18/11/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB L'AMETLLA | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
02/12/2023
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES | FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
16/12/2023
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
21/01/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | U.E. HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/05/2024
|
11:45
|
U.E. HORTA | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | JOVENTUT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
17/05/2024
|
18:00
|
JOVENTUT LES CORTS | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |