Calendari Global Equip

CANOVELLES BC

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
18:00
CANOVELLES BC CB TORELLÓ SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
05/10/2019
19:00
BÀSQUET SANT POL 07 GABIMEDI-FEMENÍ MARESME CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
13/10/2019
18:00
CANOVELLES BC CB MANLLEU C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
19/10/2019
19:15
C.B. RODA CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
26/10/2019
21:00
CANOVELLES BC CB GRANOLLERS 3-PISOS.COM C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
03/11/2019
12:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
10/11/2019
18:30
CB LES FRANQUESES CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/11/2019
18:00
CANOVELLES BC C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
23/11/2019
19:15
C.B. SANT CELONI CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
01/12/2019
18:00
CANOVELLES BC UE BARBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
22/12/2019
18:00
CANOVELLES BC YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
12/01/2020
12:15
VEDRUNA CARME SABADELL MAS AVICOLA B CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
18/01/2020
17:45
CB TORELLÓ SF CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
19/01/2020
16:00
CANOVELLES BC CONDORCHEM - AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
26/01/2020
18:00
CANOVELLES BC BÀSQUET SANT POL 07 GABIMEDI-FEMENÍ MARESME C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
02/02/2020
19:00
CB MANLLEU CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
09/02/2020
18:00
CANOVELLES BC C.B. RODA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
15/02/2020
17:45
CB GRANOLLERS 3-PISOS.COM CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/03/2020
18:00
CANOVELLES BC SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
08/03/2020
18:00
CANOVELLES BC CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
15/03/2020
16:00
C.B. RIPOLLET B CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
22/03/2020
18:00
CANOVELLES BC C.B. SANT CELONI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
29/03/2020
18:00
UE BARBERA CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
18/04/2020
19:30
CONDORCHEM - AB PREMIA CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
25/04/2020
16:30
YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
10/05/2020
18:00
CANOVELLES BC VEDRUNA CARME SABADELL MAS AVICOLA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N