Calendari Global Equip

SO JC - CANOVELLES BC

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
19:00
C.E. MARISTES RUBÍ SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
06/10/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
13/10/2019
17:45
C.B. REGINA CARMELI A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
20/10/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
27/10/2019
18:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
03/11/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC CB VILA DE MONTORNÈS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
10/11/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC U.E. MONTGAT - B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
16/11/2019
16:00
LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
24/11/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC UB MIR A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
01/12/2019
12:45
BÀSQUET ALELLA A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
15/12/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC CONDORCHEM - AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
21/12/2019
18:15
C.B. VILASSAR DE MAR SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
12/01/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC MATARO PARC BOET PATRIMONIAL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
19/01/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC C.E. MARISTES RUBÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
26/01/2020
18:15
GRAMENET BC 'A' SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
02/02/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC C.B. REGINA CARMELI A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
09/02/2020
19:00
BASQUET NEUS A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
23/02/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
01/03/2020
19:00
CB VILA DE MONTORNÈS A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
07/03/2020
19:30
U.E. MONTGAT - B SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
15/03/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
22/03/2020
18:00
UB MIR A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
29/03/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC BÀSQUET ALELLA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
18/04/2020
17:45
CONDORCHEM - AB PREMIA SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
26/04/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
10/05/2020
17:45
MATARO PARC BOET PATRIMONIAL SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD