Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | SALESIANS BADALONA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/10/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC | ESCOLA IPSI 14 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS PREMINI | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
SALESIANS BADALONA | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
18/11/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/11/2023
|
09:30
|
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
ESCOLA IPSI 14 | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
16/12/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | JOVENTUT LES CORTS PREMINI | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/01/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/02/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
17/02/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
GRAMENET BC | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
06/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/05/2024
|
09:30
|
GRAMENET BC | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |