Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
19:45
|
CB VALLS BNA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
01/10/2023
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | CB.SALOU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/10/2023
|
18:00
|
AESE A | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
28/10/2023
|
17:45
|
REUS PLOMS SALLE | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | CB MORELL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
11/11/2023
|
18:00
|
BASKET ALMEDA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
19/11/2023
|
19:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
26/11/2023
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | BASQUET MOLINS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/12/2023
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
14/01/2024
|
17:45
|
ELS MONJOS BC A | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | BASQUET SITGES - LA GUIXETA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
28/01/2024
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | CB VALLS BNA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/02/2024
|
18:00
|
CB.SALOU | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
18/02/2024
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | AESE A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/02/2024
|
17:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | REUS PLOMS SALLE | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
10/03/2024
|
17:45
|
CB MORELL A | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | BASKET ALMEDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
06/04/2024
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
21/04/2024
|
19:30
|
BASQUET MOLINS | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | ELS MONJOS BC A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
11/05/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES - LA GUIXETA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |