Calendari Global Equip

MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
17:30
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT FEMENI MARESME UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
02/10/2021
19:30
C.E.B.SANT JORDI MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
09/10/2021
17:30
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
17/10/2021
16:00
SHAD C.B. MOLLET A MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/10/2021
17:00
C.B. CALELLA MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/11/2021
12:00
SANT QUIRZE B.C. A MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
21/11/2021
19:15
C.B. RIPOLLET - TATCHEPOL AUTOESCOLA MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
27/11/2021
17:30
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
11/12/2021
17:30
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
19/12/2021
16:00
C.E.SANT NICOLAU B MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
15/01/2022
19:00
FEMENI MARESME UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
22/01/2022
17:30
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.E.B.SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
30/01/2022
17:45
QBASKET SANT CUGAT NEGRE MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/02/2022
17:30
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT SHAD C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/02/2022
17:30
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
19/02/2022
17:30
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT SANT QUIRZE B.C. A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/03/2022
17:30
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.B. RIPOLLET - TATCHEPOL AUTOESCOLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
19/03/2022
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
26/03/2022
16:00
CB GRANOLLERS 2 MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/04/2022
17:30
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.E.SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N