Calendari Global Equip

CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
05/10/2019
19:45
C.E. ONYAR CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/10/2019
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA BC TORROELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
20/10/2019
17:45
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
27/10/2019
12:00
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
02/11/2019
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
09/11/2019
19:30
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
16/11/2019
19:30
YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
23/11/2019
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
30/11/2019
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/12/2019
17:30
BC FONTAJAU IN2IN CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/12/2019
19:30
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA CB NOU CAULÈS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
12/01/2020
16:30
CB SANT NARCÍS CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
18/01/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
25/01/2020
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
01/02/2020
17:30
BC TORROELLA CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALONGE
C/ DE LES ESCOLES S/N
08/02/2020
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
22/02/2020
17:30
CESET CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
29/02/2020
19:00
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
07/03/2020
19:30
C.B. CANET CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
15/03/2020
16:30
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
21/03/2020
16:00
CB QUART ASSISTRANS CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
28/03/2020
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
18/04/2020
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
26/04/2020
18:00
CB NOU CAULÈS CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
09/05/2020
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA CB SANT NARCÍS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER