Calendari Global Equip

CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2018
18:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
07/10/2018
12:45
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA CONDORCHEM - AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
13/10/2018
19:15
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
21/10/2018
12:45
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA SANT CEBRIÀ C.B.TIANA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
27/10/2018
19:00
C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
04/11/2018
12:45
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA GRAMENET BC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
10/11/2018
17:30
C.B. CABRERA B - ÀKTEON CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
18/11/2018
12:45
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
25/11/2018
12:45
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
01/12/2018
16:30
C.B. VILASSAR DE MAR CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
16/12/2018
17:30
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
13/01/2019
18:00
C.B. PREMIÀ DE DALT CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
20/01/2019
19:00
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA U.E. MONTGAT - B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
03/02/2019
12:45
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
09/02/2019
16:00
CONDORCHEM - AB PREMIA CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
17/02/2019
12:45
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
24/02/2019
16:00
SANT CEBRIÀ C.B.TIANA CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESP. JORDI MARI
AV.EDUARD FONSERE (PISCINES)
02/03/2019
16:30
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
10/03/2019
12:15
GRAMENET BC A CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
17/03/2019
12:45
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. CABRERA B - ÀKTEON C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
23/03/2019
17:00
LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
30/03/2019
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
06/04/2019
18:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
27/04/2019
20:30
C.B. ARGENTONA B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
05/05/2019
18:00
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. PREMIÀ DE DALT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
11/05/2019
17:45
U.E. MONTGAT - B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD