Calendari Global Equip

A. BÀSQUET BUFALÀ VERD

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2022
17:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
01/10/2022
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD CEB SANT JORDI DE RUBÍ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
09/10/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/10/2022
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
23/10/2022
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
05/11/2022
20:30
C.B. CIC A A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
12/11/2022
17:45
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD SANT IGNASI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
19/11/2022
16:00
CBSAPS-SD ESPANYOL A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
27/11/2022
10:30
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
04/12/2022
19:50
C.B. RIPOLLET - SERRA VILA MOTORS A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
14/01/2023
17:30
C.B. SANTA COLOMA B A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
22/01/2023
10:30
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
28/01/2023
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
05/02/2023
18:45
CEB SANT JORDI DE RUBÍ A A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
11/02/2023
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
26/02/2023
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
05/03/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/03/2023
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.B. CIC A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
18/03/2023
19:15
SANT IGNASI A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/03/2023
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD CBSAPS-SD ESPANYOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
15/04/2023
19:45
UE BARBERA B A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
22/04/2023
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.B. RIPOLLET - SERRA VILA MOTORS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
13/05/2023
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
20/05/2023
18:30
C.B. MANYANET LES CORTS A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8