Calendari Global Equip

C.B. MANYANET LES CORTS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2019
20:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
06/10/2019
09:00
U.E. CLARET A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
12/10/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS CB IPSI B - TAD C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
20/10/2019
10:30
JAC SANTS A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
26/10/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.E.B. PALLEJÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
02/11/2019
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
09/11/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
16/11/2019
17:45
BASKET CORAS C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
23/11/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS COALCI - CB SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
01/12/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
15/12/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/12/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
11/01/2020
19:30
A.E.S.E. B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/01/2020
19:30
C.B. CIC B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
25/01/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
01/02/2020
19:30
CB IPSI B - TAD C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
08/02/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/02/2020
17:45
C.E.B. PALLEJÀ C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
29/02/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
08/03/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
14/03/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/03/2020
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
28/03/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/04/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/04/2020
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/05/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD