Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
20/10/2023
|
19:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CB TORELLÓ MF GRIS | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
05/11/2023
|
09:00
|
SANT GERVASI 2 | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB TORELLÓ MF GRIS | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
16/12/2023
|
13:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | SANT GERVASI 2 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
20/01/2024
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CB TORELLÓ MF GRIS | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
28/01/2024
|
10:45
|
BASQUET NOU BARRIS B | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | SANT GERVASI 2 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
17/02/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CB TONA 2 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
02/03/2024
|
09:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | FEDAC-HORTA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
08/03/2024
|
19:15
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | JET TERRASSA U11 BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI CULTURAL TERMES ROMANES 10 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U11 BLAU | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB TORELLÓ MF GRIS | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | BASQUET NOU BARRIS B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
14/04/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 2 | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
27/04/2024
|
13:30
|
CB TONA 2 | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
FEDAC-HORTA | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA CAMPOAMOR, 49-59 |